Už se těšíme!!! Společně s S.H.C. to bude pekelná kombinace :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Už se těšíme!!! Společně s S.H.C. to bude pekelná kombinace :)
cool muzika, uz se tesim az zavitate k nam do Rokycan :)
Jasná věc, příznivci elektroniky musí držet pohromadě!;)
Super, zkusime neco naplanovat a dame vedet! At se vam to dneska v Matrixu vydari, a pozdravujte Animatronix;) -antcha-shc-
Zdravim Hvězdy pražského undergroundu !
Cau, diky za pozvani!:) Mam dotaz: Co takhle nejakej spolecnej koncert? Delate vymeny? http://bandzone.cz/sunhascancer
Praha, taková dálka, což takhle Morava, popř. Valašsko? :) nejste-li abstinenti, tak se vám tu bude líbit :D jinak děkuji za pozvání :)
Dorazim, ja jsem vas vlastne jeste neslysela a to chce! .)
Díky chlapi za pozvání!
Děkujeme moc za pozvání=)