Není zač :) Snad Vás brzo zkouknu naživo :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Není zač :) Snad Vás brzo zkouknu naživo :)
vcera v ROXY naklat jakopica
Fakt ste poznali z fotek jak moc sem uzasnej jo???? :) No ja se aninedivim :)))))
Mazeeec ! ty woe husty a jen tak dal ,)
Čau kluci, taky díky, byli jste výborný, tak se těšíme na další akci! Antcha
Brother to přesně vystih... dokonalost... tak už jen doufáme že se zas objevíte někde poblíž :)
plzen - jednim slovem "NASER", dvema "SUPER NASER" proste vyborny, jen tak dal ;-)
Pod Lampou v Plzni si to určitě užijem, i kdyby jsme tam měli stát pod podiem s Tranzym sami :-) (což se snad nestane)...
Tak chlapíci, 14.6. si vás v Plzni vychutnam - už se těšim na výplach mozku :-) Na viděnou pod lampou!!!!
Aaale strašně mi je připomínáte, vážně :)