GUTEN MORGEN liebe Kinder !
Bez profilu
Mancuso
Naprosto nejlepší sólo na kejtru zahrál Mancuso.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Naprosto nejlepší sólo na kejtru zahrál Mancuso.
Liebe Kinder GUTE NACHT !
Punk romantic na UK !
GUTEN MORGEN liebe Kinder !
Romantická kapela s bruskou
Nazval bych to romantickym cyber punkem:-)
Naše hudba je velmi romantická...
Nazdar bando, tak vám přeju ať se vám příští rok vydaří minimálně stejně dobře, jako letošní a ještě 10x lépe. Těšim se až zas budete hrát v Praze, nebo blízko Prahy.
Koncertní večery Immunology jsou velmi romantické. Jen ta bruska mi tam nesedí...
Na koncertě říznul Radim bruskou Kryštofa do tváře a do ruky. Super šou.