No do piči..to splitko je ako výchrica z hovennou výplnou...po piči už sa tešim na Metal night v BB...dufam že to tam v dobrej atmosfere rozdrbete...tešim sa...cawte a nech sa darý
Pali TA3
Caute.Nove songy su skvele tak jak stare :-) .Dovi niekedy na koncerte,coskoro,dufam.P




![Profilový obrázek PoRkY-[Randy Marsh]](https://bzmedia.cz/fan/po/porkyapettito/gallery/profile.default/586647_t_s.jpg)






