Bystrický projekt Vibroeregma tu na Bandzone pre vás!...predom diky za názor:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Bystrický projekt Vibroeregma tu na Bandzone pre vás!...predom diky za názor:-)
Ahoj lidi. Skvělá muzika. Slovensko=kruté podhoubí!!! Užívejte života.eros
Ahojtééé, vidím, že ste boli hviezdy na obscene :Dsuper, len tak ďalej... máte ete pre mňa jednu platňu? však donesiete v septembri do Klubu77? budem rád...ďakujem a nášivku tiež :)
Holky - kluciii - OEF luxus nad luxus! Kua dofam ze se s vami nekdy stretnem na podiu! kdyby jste jeli do cech a potrebovali koncert na severu v Decine, nevahejte a ozvete se! R.
jo kvalitní, moc krásná hudba, jak Lycanthrophy mi to připadá =) ........přidávám, zdarec a ať se vám daří do budoucna
halla! na OEF-ku ste boli fakt po pííči...klobúk dolu :-)
na obscene jste to totálně rozsekali! bravo!