Super......nic k tomu není třeba dodávat přidávám si vás do oblíbených
Bez profilu
Buck
Ty vado to je supr
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ty vado to je supr
Super......nic k tomu není třeba dodávat přidávám si vás do oblíbených
Díky za ozvani se! Tesim se na Vas novej pocin!!
cau tady diskyto docela je to super. dik za napsani
ty vole dost dobrý a za žádnej vopruz se nevomlouvej fakt hustý až bude koncík tak určitě přídu
Zdravím:D Vás už dávno v oblíbených mám;))Takže hste ani nemuseli psát;)
!!!!tak to je maso!!!!
Hej, fakt dobrá muzika...díky za "opruz", stálo to za to! Nechtěli byste někdy přijet třeba do Liberce?? :-)
Jo, fajn muzika, takovej upřímnej thrash s melodiemi,to mě docela baví.-) Což takhle se podívat na Mělnicko?:-)