hej fakt vam preju at hrajete a hrajete.. ty nahravky sou uzasny!!! uz aby ste meli naky koncerty!!:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej fakt vam preju at hrajete a hrajete.. ty nahravky sou uzasny!!! uz aby ste meli naky koncerty!!:)
aj ja sa pridávam k pozdravu:-) goood radi si zase v čechách zahráme...punkrock forever
seruste chalani,na slovensku v poho a jakos sa mate tam u vas?inac som vas videl na fotos z koncertu +44 od Qwassa.Hadam sa nekdy stretneme spolu na jednom podiu.zatim sa majte cuus buus
cuss hele jak ste si aktivovali svoji kapelu taky na band zone? me to porat pise neaktivni profil porad dikec
jo kachnaku tady kotex hustler state jsou mnouhem lepsi nez smh tak doufam ze budete myt brzo nejakej koncert
jinak, nechcete pomoct s webem ? :)
čao, dix za ohlas... líbí se mi co hrajete, je to dobré ;) ale jak říkal mishall, ta kvalita je nic moc :(
hele dobra hudby ale celkem shit nahrawka... udelejte lepší nahrawku a je to pecka jak swina...":))
NOVE MP3 SKUPINY RETARDED FISH!!! http://bandzone.cz/retardedfish CHECK IT OUT!!!
2 pankáč: nevim kamo, cestina se k tyhle mzice pro me teda moc nehodi...ale diky za chavlu;)