Díky za přidání - noví kamarádi :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky za přidání - noví kamarádi :-)
Ahoj kapelo HTTPband! Radi si s vámi zahrajeme, až se najde příležitost. Zatím ahoj a ať vám to šlape.. nOu
Zdravime:-) Jestli planujete koncert v nasi oblasti... Moc radi do toho pujdeme s vami!!!:-)))Kdyztak dejte vedet co a jak :-)Zatim cau a at vam to hraje:-)
Čus! Díky, vážíme si toho! Ať vám to hraje!
Ahoj, díky za pochvalnej názor! Mějte se fajn
zdarec..... tak náš mail je avsechni@seznam.cz a určitě se klidně ozvěte..... pokud budeme moct tak rádi přijedeme kamkoliv:-)
Tak doufám že to vyjde zatim se mějte Hrýšek
zdarec jistě že nám to nevadí:-) dáme si vás tam taky
Zdravíčko muzikanti, děkujem za názor... to víte, začátky jsou vždycky pozvolný, ale už děláme na lepších nahrávkách... Teď ale musíme hodně moc zkoušet a makat, nemáme ani jeden odehraný koncert ještě... těšíme se na spolupráci... Ať to hraje.
12° BagPipers
Díky, jsme rádi, že se líbí.
Ahoj,
díky za pochvalu, přejeme hodně úspěchů:) SC