To jo,dopisovatele jste slusny! :o))) Trosku mame caru pres rozpocet,protoze nas basak si na motocrossu zlomil obe ruce v zapesti. Ted bude chvilku mimo,tak musime s koncertikama vydrzet. Za Fijalky zdar Slamak
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To jo,dopisovatele jste slusny! :o))) Trosku mame caru pres rozpocet,protoze nas basak si na motocrossu zlomil obe ruce v zapesti. Ted bude chvilku mimo,tak musime s koncertikama vydrzet. Za Fijalky zdar Slamak
Díky. No už jsme nakousli 5 let existence a tak jsme si už dva koncerty střihli :-) Je to spíše k pláči ... Tak ať vám to hraje
Radetice bohuzel neporadame primo,takze kapelky tam vybira primo poradatel,coz ted prej uz ma.Ale neco vymyslime a dame koncik spolu s vama a dalsima kapelkama. Co vy na to? Nejake napady uz mame! :o)
Díky chlypy, taky vám to hraje!!!Do spřízněných super, taky vás tam zařadím!!!!Někdy na společné akci což????Zatim!!!
Ahoj děkujeme :-)
Asi prelom kvetna,cervna zase Radetice a pek jeste nejak potom ve Stadlci,ale to nevime termin. Mate nejake navrhy??:o)
Zdravim, my zatim zadny fotky ani videa nemame ale kdyz se nahodou neco najde, dame vedet...zatim zdr
Děkujeme...přijďte...
No tak vim podcarou.cz ale podmínky teď hned nevim. Zkusíme se teda nějak domluvit. Písni na arnostchabr@centrum.cz
ahoj kucí víme o vás škoda že ste nedali vědět o něco dřív, ta ukázka na youtube nevypadá věru špatně Arny