Homo Sapiens Meditans - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Homo Sapiens Meditans reggae-experimental / Hradec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • O jedný bylině
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Homo Sapiens Meditans zaplavuje svět ...

Před kdysi dávnými doby se člověk rozhodl jít cestou rozumu, a tak se oddálil od své duše, kterou mysl časem překřičela. Od těch dob se člověk nazývá Homo Sapiens Sapiens - člověk přerozumělý. Čas je však mocným pánem, kterého nelze zastavit, a tak se člověk přerozumělý musel přizpůsobit stále se zrychlujícímu tempu života, až se nakonec povznesl na úroveň rozjímání s myslí pevně upřenou na slova duše uvnitř - stal se z nás Homo Sapiens Meditans. Začli jsme taky více putovat, hrát, vyprávět a zpívat o životě a jeho zkouškách, o zlých praktikách vládnoucích vrstev, o Lásce, která nás spojuje a dává nám sílu se postavit za věci prosté, jež nám jsou odpírány. Proces evoluce vědomí je stále v pohybu a každým dnem je na tomto světě méně a méně přerozumělých lidí. Zemi právě zaplavuje Homo Sapiens Meditans. Máte se na co těšit..

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Kůča

Dost krutý Lubomíre ale k tíhle písničce je to nejlepší český Raggae co jsem kdy slyšel <3 :)

rošťak

Dík za názor Lubomíre.. podle jedné písně asi těžko hodnotit, časem jich sem prihrajem snad více... Naše texty a hudba směřuji k právě jedinému Bohu a tím není ani Ježiš Kristus ani Buddha ani Ras Tafari Makonnen.. Všichni jsme tím Bohem, náš potenciál konat dobro je tím Bohem. My nechceme meditovat, my už maditací žijem. Je to spodní proud očistné vody, která čistí náš rozum od nánosu lží a pokřivené výchovy, stejně tak jako od klamů křesťansko-katolické církve za poslední 2 tisíciletí.

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Hudba mi nic neříká a pokud chcete tzv.meditovat-hledat duchovno-doporučuji se modlit k pravému a živému Bohu-Ježíši Kristu-Ámen. K.L.H.

Zobrazit všechny názory