Homo Sapiens Meditans - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Homo Sapiens Meditans reggae-experimental / Hradec Králové

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • O jedný bylině 606 ×

Novinky

Homo Sapiens Meditans zaplavuje svět ...

Před kdysi dávnými doby se člověk rozhodl jít cestou rozumu, a tak se oddálil od své duše, kterou mysl časem překřičela. Od těch dob se člověk nazývá Homo Sapiens Sapiens - člověk přerozumělý. Čas je však mocným pánem, kterého nelze zastavit, a tak se člověk přerozumělý musel přizpůsobit stále se zrychlujícímu tempu života, až se nakonec povznesl na úroveň rozjímání s myslí pevně upřenou na slova duše uvnitř - stal se z nás Homo Sapiens Meditans. Začli jsme taky více putovat, hrát, vyprávět a zpívat o životě a jeho zkouškách, o zlých praktikách vládnoucích vrstev, o Lásce, která nás spojuje a dává nám sílu se postavit za věci prosté, jež nám jsou odpírány. Proces evoluce vědomí je stále v pohybu a každým dnem je na tomto světě méně a méně přerozumělých lidí. Zemi právě zaplavuje Homo Sapiens Meditans. Máte se na co těšit..


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Kůča


Bez profilu

Dost krutý Lubomíre ale k tíhle písničce je to nejlepší český Raggae co jsem kdy slyšel <3 :)

rošťak

Dík za názor Lubomíre.. podle jedné písně asi těžko hodnotit, časem jich sem prihrajem snad více... Naše texty a hudba směřuji k právě jedinému Bohu a tím není ani Ježiš Kristus ani Buddha ani Ras Tafari Makonnen.. Všichni jsme tím Bohem, náš potenciál konat dobro je tím Bohem. My nechceme meditovat, my už maditací žijem. Je to spodní proud očistné vody, která čistí náš rozum od nánosu lží a pokřivené výchovy, stejně tak jako od klamů křesťansko-katolické církve za poslední 2 tisíciletí.

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Hudba mi nic neříká a pokud chcete tzv.meditovat-hledat duchovno-doporučuji se modlit k pravému a živému Bohu-Ježíši Kristu-Ámen. K.L.H.

Zobrazit všechny názory »