HS (Hudební svět) - Úvod | Bandzone.cz

HS (Hudební svět) hip hop-rap / Mohelnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

555676965 - kdyby byl zajem o feat nebo se na cokoliv zeptat pridej na icq :)

Novinky

New year

HS preje vsem i na BZ stastnej novej rok hodne uspechu :) v tomto roce bude HS spoustu novinek napr : vydame cd ale nechte se prekvapit uz na nem makame  a dame do toho vsechno aby se to co nejvic libilo :) zatim cusky a mejste se a uzivejte si novej rok :)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Brodas

Zdravím te preji ti vsechno nej v novím roce a zvu te k poslechu novinky na mem profilu http://bandzone.cz/nikto která nese název Včera kvalita se upravi. preji prijemný poslech Mc Blue

5elements

Ukaž co je v tobě,přihlaš se na 5 Elements hiphopolympiádu a dej o sobě vědět a vyhraj skvělé ceny. Info na:www.hiphopolympiada.cz! Soutěží se ve všech elementech hip hopu. Hledáme například nejlepšího intrepreta/kapelu,nejlepšího freestyle MCho, nejlepšího graffiti úmělce, breakdance crew, nejlepšího beatboxera, nejlepšího producenta či DJe! V porotách zasednou DJ Fatte, Affro, Rest, Lara 303, DJ Friky, Poeta, Pio Squad, Jaro Cossiga, Ondřej Žatkuljak, Phoe, DJ Maztah,Pentifull crew a mnoho dalších!Využij šanci a postup do finále, které proběhne 9.3 v Chapeau rouge!

Zobrazit všechny názory