zdravim a chválim je to pecka ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravim a chválim je to pecka ;-)
cau chlapeeeeeeeeee jo je to husty jses dobrej ........................jen tak dal scekl jsem tvoji tvorbu a preju ti to zatim se smej ,,,,,,,,,,,,,,,a muzes zavitat na muj profil a zanech coment mej se cussssss
cao mén poslechnii 2 new tracky :)
V tom by problem nebyl, ale ja mam ted na BZ slabsi veci protoze delam na svojem CD, tak kdyztak se ozvi na icq 212413244 a ja bych ti poslal nejake ukazky mych silnejsich veci ;)
ČEKUJ NA NAŠEM BANDZONE 2. SINGL S PŘIPRAVOVANÉ DESKY.. "POSLEDNÍ DEN" feat. Sloka (prod. VinnieSmash) CHECK IT!! www.bandzone.cz/dishtack
Cau, mnel bys zajem o spolupraci?? na BZ ted tohomoc nemam, makam na porducentskem CD, a byl bych rad kdyby si tam byl i ty.... kdyztak se ozvi na icq 212-413-244
mega hustý bratu
suck s eptal uz delsi dobu ten kluk uz ma toho hodne zasebou a proto jsem rekl ok udelam vyjimku... ten cas fakt neni sory
Čau pane feat fakt ne, promiň je toho fakt teď strašně moc... S pozdravem Darce
čuss :-) mas to odst v poho ten track se suckem a s gattem si dobren zajebal ;-) jen tak daal :-)))