Bez profilu
.....Neřeknu
Muzika je to dobrá.......ale když to něaké hujdy berou jak vypadáte tak je to celkem ubohé...........nány
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Muzika je to dobrá.......ale když to něaké hujdy berou jak vypadáte tak je to celkem ubohé...........nány
Jo jste kočičáci! Ale ta vaše muzika je ještě hezčí! Jste very good!
Houba je nejlepší kapela !!! A kluci jsou krásní !!!