Zdravíme do Ústí!!!...Na beSHITce na Vás byla dobrá kalba....zatial...a doufám že Vás zase někdy zpatřím někde poblíž Karviné!!!....Jura(epikrux)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme do Ústí!!!...Na beSHITce na Vás byla dobrá kalba....zatial...a doufám že Vás zase někdy zpatřím někde poblíž Karviné!!!....Jura(epikrux)
nej písen vekslák!!
mam naky živák most lunabar docela nářez samí převzatý věci od vnp
waaaliiteee upe nejvïiccc!! jeen tak daal!
Cus chlopi!
Fakt super akcicka vcera... Jeste jednou moc dekuju Martickovi ze mi pujci basu.....jsem velkym dluznikem!!!!!! Majte se jak chcete a cus!
Sabon SZP
Juchuu sem se s váma bavila a ted sem namyslena jak cip:D:D
čeeest.!
v Jamu nafar jako hovado! nadup naslap a proste vše! diky!
aaaaaaaa čest houba
fpho koncík, akorat strašně málo místa
Jj fuck dobrý:D