Houba - Názory | Bandzone.cz

Houba punk-rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Svět sám pro sebe (singl 2022)
    Nezařazeno
  • Slabá místa (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Rok (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Scéna hnědne (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Ničeho nelitujem (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Cizinec (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Polština pro samouky (Leniwiec cover, 2013) - ke stažení
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Je to dávno pryč (2012)
    Nezařazeno
  • Dobře´s mě odhadla (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Neříkej nic (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Příteli (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Tom 77 & Houba - Je mi blbě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Vítej ve světě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - A housle přestaly hrát (2012)
    Nezařazeno
  • Ptal jsem se a Ivan nechce (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Lampy (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Cirgus (NEW!!! :)))))))))))
    Nezařazeno
  • Houba hraje N.V.Ú. - Dno (2008)
    Nezařazeno
  • Smoking's bad (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Pohoda Lábus (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Sam medvěd (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • My to nacvičíme (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • 23xPang (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Vězení (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Chceme spokojeně žít (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Čaj (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Bomba (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Tady mě máš (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Jednička s hvězdičkou (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Jikl

Přijedu 23.8. odpoledne. Nebudu předtim dva dny spát, takže se probudim až 24.8. po obědě. Tzn. že ve Slanym už budu hrát.

Bez profilu

ATREYU

Nazdar Marticek. Pamatas si este na Rock pod Kremencom v Novej Sedlici na vychode Slovenska, spolu s Inekafe... sme tam chlastali a kecali a dali ste nam aj svoje CD At von zacvrc. Dobre sme si pokecali, mame aj foto... Chybate nam :-/ Cus

Bez profilu

Martíček

Hulasek: jasny urcite zavitame, v moskytu jsme uz hrali a radi dame znova, pokusim se to resit, diky!
Podme do prace: my tez zdravime :)
Akralka: Havl. Brod mame radi, urcite brzy zase dorazime :)
Pepa: Není to pravda.
Janaaa: Díky moc, my se taky tešíme na podpáru :)
Standa: ahoj, díky, jasny, sklada Jirka, kytarista :)

Bez profilu

Martíček

Jenik: Budeme hrat v okoli Plzne samozrejme, datum bude upresneno zde i na nasem webu, az bude. Díky moc.
Zadnej strach: Díky moc, urcite napiste, v Plzni preferujeme Lampu, ale pokud bude cokoliv jineho a dobreho, velmi radi prijedeme. Pis mi na email m.nosek@email.cz Díky moc za zájem.
Wajgl: díky moc, poslechneme :)
Jirků: ty démone, to je dost, že tady napises? Jaky to tam je? Dobry?
SPS: Dky za info, myslim, ze se ozvu brzy, mel bych totiz jeden dotazek :)

Bez profilu

skleník SPS

čus,už vás máme v přátelích,máme novej web,tak mrkněte,zdraví vás Skleník

Bez profilu

Jikl

Zdravim vás z Afriky! Je tady kosa, jsem nastydlej! Pivo vařej dobrý, chutná jako Budvar :o)

Žádnej strach

Čus klucí z Houby, moc se nám líbí vaše muzika, rádi bychom si s vámi dali koncert na výměnu. No, že vy byste nás pozvali tam k vám a my pak bychom pozvali vás k nám do Plzně. Co vy na to? Zatím se mějte fajn. Dík Žádnej strach.

JeN!k

Čau kluci chci se zeptat jestli ted někdy nebudete hrat v okolí plzně??Jinak skvěla muzika nema to chybu

1 2 3 4 5 6810131722293850658511114519024832241552966381095810921203128813501394142414451459146914761481148414861488 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 1496149815001503150615101514151915231527153015321534 1535 1536 1537 1538