Houba - Názory | Bandzone.cz

Houba punk-rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Svět sám pro sebe (singl 2022)
    Nezařazeno
  • Slabá místa (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Rok (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Scéna hnědne (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Ničeho nelitujem (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Cizinec (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Polština pro samouky (Leniwiec cover, 2013) - ke stažení
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Je to dávno pryč (2012)
    Nezařazeno
  • Dobře´s mě odhadla (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Neříkej nic (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Příteli (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Tom 77 & Houba - Je mi blbě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Vítej ve světě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - A housle přestaly hrát (2012)
    Nezařazeno
  • Ptal jsem se a Ivan nechce (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Lampy (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Cirgus (NEW!!! :)))))))))))
    Nezařazeno
  • Houba hraje N.V.Ú. - Dno (2008)
    Nezařazeno
  • Smoking's bad (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Pohoda Lábus (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Sam medvěd (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • My to nacvičíme (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • 23xPang (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Vězení (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Chceme spokojeně žít (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Čaj (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Bomba (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Tady mě máš (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Jednička s hvězdičkou (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

kečup

Martíčku včera v činehoráku sme si hezky popovídali.Hlavně o tom jak moc chlastám a mrdam každej den...kečup

Dave D'Branx

Zdravim z Liberce !

Po opravdu dlouhý době sem si vás opět pustil a trochu zavzpomínal...:D Parádní hudba tehdy i teď chlapi. Mimo. neplánujete na letošek novou placku?

Mr.Farmer

Žužu

zravim punkáče :) ..majalesu v sns ste dodali to co mu scházelo..samozřejmě nejlepšíí :) ..a příště..mám u míši krabicák :-D :-P mějte se a ať to hraje pořád tak dobře jako do teď :)

Hurňas /MOČOVÝ KHAMENI/

Pro Martina: Tak si člověk odpustí jednu krabku cigár a půjde na akci. A ty speciálně to máš za 0,-Kč, když teda zrovna nebudem hrát a budu u vstupu. Jo a určitě se nestane, že se bude platit ještě ve 23:45 na posledních 15 minut padesátka. Stalo se mi tehdy v Cirku na Leniwiec. Taky jsem si musel rejpnout :-) Čus H.

Bez profilu

Hrdla

Stoka: Nee, máme dovolenou :)

1 2 3 4 5 6810131722293850658511114519024832241552966280795110811188126913281370139914191433144214491453145614581460 1461 1462 1463 1464 1465 1466 1467 1468147014721475147914841490149715041511151815241528153115331535 1536 1537 1538