ahojky houbičko... chcu se zeptat kdy máte s punk floidama koncert v olomoucu... vy tam máte napsany 4.4.2010 a punk floidi to mají napsany na 2.4.2010... strašně ráda bych se dostavila... ae nwm kdy to je :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahojky houbičko... chcu se zeptat kdy máte s punk floidama koncert v olomoucu... vy tam máte napsany 4.4.2010 a punk floidi to mají napsany na 2.4.2010... strašně ráda bych se dostavila... ae nwm kdy to je :D
ou fuck houba dodavka padla:( ja to znam kdyz sme jeli do nemecka hrat schorela mi na dalnici nase kapelni khara i s aparatama ale dulezity je ze zijem a vy taky:) ......
Ahooj kluci poslal sem vám na mail čas vystoupení na Brněnecfestu tak to zrkněte a potvrďte mi to dík IAn
Hodně hudebních úspěchů v novém roce a silný žaludek při společných koncertech přeje za naší skvadru brácha Hrdly :o)
Díky všem v Kutné Hoře a Pardubicích, kde dorazili skvělých 500 lidí. Parádní akcičky.
Nech sa Vám v roku 2010 darí tak ako doteraz... Miru blaf, ex Kundotkov Syndróm
PUNX not dead...Houbaři !!
Kamaradi nasi prejem krasny vanoce ve stylu Tima Burtona...... necht je rock 2010 koncertne uspesnej. Vasi Laskynkove z Bradavic....
p.s. te ve majkle vypadas jak vosi hnizdo:D :D
nazdar
Vyslo nam nase debutove CD,ktere si muzete stahnout ZADARMO...tak se mrknete k nam na profil
Stastny a Vesely