Tak strašne by som Vás chcela vidieť naživo na koncerte... ááách jááj to by bol najkrajši darček k mojej 18tke... prídite niekedy do Košíc... :P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak strašne by som Vás chcela vidieť naživo na koncerte... ááách jááj to by bol najkrajši darček k mojej 18tke... prídite niekedy do Košíc... :P
Ahoj,prosím hlasujte pro kapelu Pornografic Girl,moc nám to pomůže,prosím a děkuji předem :)
http://www.coffeebreaks.cz/starter…
hecj hclapi ta sobota paradickaaaa:) byla to pecka ;) jo a dikes za tu princeznu ;)
Je tak to je super ;) moc dik chlapi ;) urco swe ozvu ;)
Zdarec ;) koukam ze v sobotu Gogo ve Znojme tak sem tam ;) a kluci mel bych prozbicku :) mohly by ste tam zahrat Princeznu?? chtel ybch to pro kamosku kdyby to slo dik moc ;) zdarec v sobotu ;)
já vás stejne miluju,.:-DDD
Doufáme, že všichni pochopili, že šlo o legraci a že toto měl být takový bonus na Split CD s Punk Floid. Nicméně je to naše vůbec první píseň, kterou jsme začali jako Houba