Ahoj doslechl jsem o koncertě ve chlívě jaké bude vlezné? :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj doslechl jsem o koncertě ve chlívě jaké bude vlezné? :)
Uhol dopadu: Děkujeme, bylo to very good :) Ať Vám to šlape :)
Ahoj, máme novou písničku k poslechu, tak mrkněte :)
The Idiots
Kucííí včera to bolo super dúfam že sa vidíme ešte na nejakom koncerte. Ďakujeme za ladičku nakoniec sme ju mali v kufri :D Hodně štestí čus:D
podporte prosim ceskou kapelu v mezinarodni soutezi na www.cookies.cz - kliknout na hlasuj :) bezpecne a jednoduche :)
Cawes borci :)
KLIP k skladbe Divadlo v profile :) tak sa nato mrknite :) DV
Zdárek, tak už máme na bandzone první ochutnávku z připravované desky TO JE VONO.(Je to píseň to je SKA ).Tak poslouchejte Komentujte:-))) a hlavně ŽÁDNEJ STRES:-D:-)))
Názdarek borci dlouho sem vas neslysel na kladne a o koli slo bi ze by ste v brzke dobe zahrali?klidne pozvem zalezi na domluve dik
Ahoj, dne 12.2 2011 se uskuteční benefiční koncert pro NESEHNUTÍ za účasti kapel The Restarts(UK), Antidote(NL), Ucházím a Demarche v Brně na Favále. Více info na www.phr.cz