Houbo, včera jsem byl na všechno sám (Ponorka) a tak ani pořádně nevím, jestli jste si zahráli podle svýho gusta, protože jste někam strašně spěchali...
Hraje vám to dobře :-)
Od mixu zdraví Pavel
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Houbo, včera jsem byl na všechno sám (Ponorka) a tak ani pořádně nevím, jestli jste si zahráli podle svýho gusta, protože jste někam strašně spěchali...
Hraje vám to dobře :-)
Od mixu zdraví Pavel
včerejší koncert v Kralupech byl skvělej,hráli ste výborně a po dlouhý době sem si akci fakt užila.. =) Tak zas někdy..!! =)
Ahoj mistři ;)
dnes jsme zveřejnili 4 nové skladby, tak zveme všechny k poslechu !!!
Hi,
in summer 2012 we want to like touring through Poland, the Czech Republic and Slovakia. Are you interested in working with us?
We need support for a two weekstour in the last week of June and first week of July.
In return we want you to offer shows in berlin.
We are not a commercial company. We are only musicians who just want to rock and just want to meet other bands.
We think that it is a good idea, if we replace each other.
thanks and best greetings from berlin
woischen from bloodyworldrecords
info@bloodyworldrecords.de
www.bloodyworldrecords.de
http://www.facebook.com…
Majkl punk: Děkujeme, bylo to fakt super!!!
V sobotu v Rock Café parádní koncík, rád jsem vás zase viděl po dlouhý době.
Tak jsem tě na tom face nenašla,já jsem tam jako Černá Šárka...
mate radi punk
zdarec, jestli máte čas, napište názor na texty budoucí punk/hip hop/reggae kapely: http://bandzone.cz/nekrmit#!/nekrmit?at… Dík a ať vám to hraje ;-)
Ty jo,tak fotky mám snad jen z maturáku:jsi tam na tuty ty,Hrdla a Kosáci:-),uteklo to šíleně,ale byly to pěkný časy.Zkusím tě na fb najít:-)