Chýťa: díky moc, dej vedet, m.nosek@email.cz....čím dřív tím líp, at stihneme nahrát celou desku do cervna :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Chýťa: díky moc, dej vedet, m.nosek@email.cz....čím dřív tím líp, at stihneme nahrát celou desku do cervna :D
Tak já se pokusim k něčemu dokopat.
sorry za spam:
22.2.2014 Punk Neumírá vol.1
Sýpka Morkovice
http://bandzone.cz/akce/329645
FB: https://www.facebook.com/events/1397990…
Nejvííc klucíí,,!!stále original prostě Houba jen tak dáll!
Zdar, posílám odkaz na fotky z DUKU DUKU - Punkové Vánoce
http://milosh4.rajce.idnes.cz/Punkove…
Zdarec borci, rád bych Vás pozval k poslechu naší bandy. Budeme rádi, když zanecháte svůj komentář :) S pozdravem RFC
http://bandzone.cz/roadfromcity
Zdravím všechny fanoušky kapely Houba! Rád bych vás pozval na můj amatérský profil,třeba vám také padnu do noty. :-) Vše je moje tvorba a moje texty :-) Díky
http://bandzone.cz/rodriegoestavesz
Zdravim, kdy nas zase poctite navstevou v Liberci?:) slysela jsem neco po novym roce?