Houba - Názory | Bandzone.cz

Houba punk-rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Svět sám pro sebe (singl 2022)
    Nezařazeno
  • Slabá místa (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Rok (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Scéna hnědne (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Ničeho nelitujem (Ničeho nelitujem!, 2019)
    Nezařazeno
  • Cizinec (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Polština pro samouky (Leniwiec cover, 2013) - ke stažení
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Je to dávno pryč (2012)
    Nezařazeno
  • Dobře´s mě odhadla (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Neříkej nic (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Příteli (HOUBA2013, 2014)
    Nezařazeno
  • Tom 77 & Houba - Je mi blbě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - Vítej ve světě (2012)
    Nezařazeno
  • TOM77 & Houba - A housle přestaly hrát (2012)
    Nezařazeno
  • Ptal jsem se a Ivan nechce (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Lampy (Split CD 2010 s PUNK FLOID)
    Nezařazeno
  • Cirgus (NEW!!! :)))))))))))
    Nezařazeno
  • Houba hraje N.V.Ú. - Dno (2008)
    Nezařazeno
  • Smoking's bad (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Pohoda Lábus (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • Sam medvěd (Pan Káč, 1999)
    Nezařazeno
  • My to nacvičíme (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • 23xPang (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Vězení (U Šílena Nesersrny, 2007)
    Nezařazeno
  • Chceme spokojeně žít (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Čaj (Crazy Bros, 2004)
    Nezařazeno
  • Bomba (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Tady mě máš (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno
  • Jednička s hvězdičkou (...ať von zacvrč!, 2002)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

marticek

Romulá, Teenage Anarchist: díky moc, hrajeme je aktuálně, dneska v Praze. Včera zazněl poprvé Cizinec v Sedlčanech. A koukam, že se uvidime na Against me! :)

Bez profilu

Levap

potrebuju vedet jak se jmenuje pisnicka s refremem Kazdej den tam musime at uz chceme nebo ne ??? nevi nekdo dix

marticek

Gynekolog: Děkujeme za chválu...jo, to je jasný, té radosti je míň, ono je taky víc problémů v našich životech a taky méně těch veselých věcí. Ale my to máme dost často tak, že když jsme v pohodě, skládáme spíš smutný písničky....a naopak! :) Ty dvě další, který zveřejníme před únorovými koncerty taky nebudou zcela veselé :)

Gynekolog

Nový songy jsou parádní, jedu to dokola. Jen, jak jsem psal na youtube, mi chybí trochu radosti jako ve starších kusech typu Smoking is bad, Bomba, Pohoda Lábus, Princezna, Pádlo nebo Já chtěl bych zapomenout.

marticek

Alkáč: děkujeme, přidáme...
TeSS Punk: My se taky těšíme, Liberec jsme celkem dlouho opomíjeli :D

1 2 3 4 5 681013172229385065851111451892463194115236537949331057115812351291133013571376138913981404140814111413 1414 1415 1416 1417 1418 1419 1420 1421 1422142414261429143314381444145214621473148514971508151715231528153115331535 1536 1537 1538