Hoochachos - Úvod | Bandzone.cz

Hoochachos experimental-hip hop / Žďár nad Sázavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Hoohoolal (2020)
    Nezařazeno
  • Modlitba pre Pluto (2011)
    Nezařazeno
  • Dr.VYKUK feat. HOOCHACHOS My city ZR (2011)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Nová deska JAKOŽENÁM kapely Hoochachos

Ahoj přátelé naší potřeštěné skupiny. Již přes dvacet let, od našeho vzniku, si říkáme, že je na čase vydat desku. To je dlouhý krok pro Michala Davida. Krátký pro Hoochachos. Možná, že Michal není jedinej, komu to přišlo jako dlouhá doba. Přeci jen, náš nejmladší člen, bubeník Strašný Láďá, se narodil tři roky před naším založením. Možná i Vás to trochu sere a možná Vám je to úplně jedno. Každopádně věřte, že o kolik delší byla doba čekání na první debutovou desku, o tolik delší bude její poločas rozpadu! Tedy... Ono je to celé jinak. Poločas rozpadu definujete Vy. Proto: "Váš zájem, naše radost." A Proto je ta deska pro nás, protože my z toho máme hroznou radost, pro Vás, protože tu radost přenášíme do Vašich řad a taky pro naše ženy, protože tolerují, že chodíme pozdě domů z důvodu vyčerpávajících zkoušek s pitným režimem. Deska jmenuje JAKOŽENÁM a je jakožeprovšechny! 

Takže sleduj aktuality, brzo se objeví informace o naší kampani na HitHitu a my budeme rádi, pokud nás v našem společném snažení podpoříte společným snažením. 

Zdarec palec! 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

vrakbaradio

Reklama ale dobrá ... Představujeme ti pořad Vrak Show ...Hip hop Underground !!! každý pracovní čtvrtek od 17:00 do 19:00 na radiu rastafari. 20.9. přijde do studia kapela křik z ticha . http://bandzone.cz/krikzticha . Vše důležité nalezneš na http://www.facebook.com/Radiovrak nebo na webu www.radiovrak.cz který rozjíždíme pokud máš nějakou svojí tvorbu zdarma ke stažení tak nám jí pošli. vrakbaradio@gmail.com . Video pozvánka http://www.youtube.com/watch?v=xpZ… Díky Vrak

Zobrazit všechny názory