JSME ZPÁTKY!
(Upraveno: )
Zdravíme všechny návštěvníky našeho profilu na Bandzone!
Po delší odmlce jsme opět aktivovali náš profil, na který budeme postupně přidávat všechny důležité informace kolem dění v kapele.
Na letošní rok toho chystáme hodně!
Kromě koncertů které nás čekají a na které se už moc těšíme to je především příprava nového alba, které vyjde už letos na podzim. Křest alba s názvem MOSTY SPÁLÍM proběhne 3.11.2026 v klubu Malostranská Beseda.
Doufáme, že se tam spolu s vámi potkáme!
Za celou kapelu zdraví..
Honza #.







