Honorace - Názory | Bandzone.cz

Honorace hardcore-punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Ráj (live)
    Nezařazeno
  • Jestli budeš zlobit (live)
    Nezařazeno
  • Zelený les (live)
    Nezařazeno
  • Chlupy v nose (live)
    Nezařazeno
  • Krvácím (live)
    Nezařazeno
  • Hledej
    Nezařazeno
  • Hřbitov
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Michaelka :))

Jonášek je můj IDOL. Mám jeho trsátko :) jinak Honorace je nejlepší !!!

Svoloč

Zdravíme všechny, máme nový CD, tak se vtíráme.

Kdyby byl někdo zvědav, co jsme zplodili, je možné si CD objednat na mailu kramy@svoloc.cz. Cena je 100,- Kč ( Kdo je z okolí Kladna a Slaného s tím se můžeme telefonicky domluvit na osobním odběru kdekoliv – pošli mailem číslo, ozveme se. V případě dobírky si pošta přiúčtuje NElidových 80,- Kč). Některé songy je možné stáhnout na http://bandzone.cz/svoloc. Díky za přečtení mé vyblitiny...

Neon

Krásný je vzduch, krásnější je voda. Co je nejkrásnější? Honorace! Honorace! :D Supr koncert v Roudnici! Nejlepší kapela co tam doposavať byla slyšet. Týden před váma přijeli němci a řikali sme si že už nic lepšího nepřijede.Ale tak stalo se :) Ať žije Bohemka!

Bez profilu

Destroy

Čabas, docela mě mrzí, že jsem do Bažiny nemoh dorazit, ale doufám, že v nový sestavě uděláme nějakej společnej koncert.

Zdraví Destroy, kapela Třetí stupeń tortury
www.tstpunk.ic.cz