Zdravim kapelu honorace chystám tady na bandzone udělat takovej fan zin.Mohu vám na e-mail poslat 10 otázek bude to i trocha srandy atd.Byli by ste první banda se kterou udělám malej rozhovor co vy na to.planuju to někdy příští týden.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim kapelu honorace chystám tady na bandzone udělat takovej fan zin.Mohu vám na e-mail poslat 10 otázek bude to i trocha srandy atd.Byli by ste první banda se kterou udělám malej rozhovor co vy na to.planuju to někdy příští týden.
Jonášek je můj IDOL. Mám jeho trsátko :) jinak Honorace je nejlepší !!!
Zdravíme všechny, máme nový CD, tak se vtíráme.
Kdyby byl někdo zvědav, co jsme zplodili, je možné si CD objednat na mailu kramy@svoloc.cz. Cena je 100,- Kč ( Kdo je z okolí Kladna a Slaného s tím se můžeme telefonicky domluvit na osobním odběru kdekoliv – pošli mailem číslo, ozveme se. V případě dobírky si pošta přiúčtuje NElidových 80,- Kč). Některé songy je možné stáhnout na http://bandzone.cz/svoloc. Díky za přečtení mé vyblitiny...
Krásný je vzduch, krásnější je voda. Co je nejkrásnější? Honorace! Honorace! :D Supr koncert v Roudnici! Nejlepší kapela co tam doposavať byla slyšet. Týden před váma přijeli němci a řikali sme si že už nic lepšího nepřijede.Ale tak stalo se :) Ať žije Bohemka!
cus, tak tady je plakat na roudnici http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak…
cau, musim s litosti oznamit, ze proti smeru nemuzou dorazit. ( ivos je na sluzebni ceste), misto nich v roudnici zahraji spinaci spendlik, a the seegers.. jo a je to v Rende:-)
Čabas, docela mě mrzí, že jsem do Bažiny nemoh dorazit, ale doufám, že v nový sestavě uděláme nějakej společnej koncert.
Zdraví Destroy, kapela Třetí stupeń tortury
www.tstpunk.ic.cz
dik za huleni banane!!:-)
dik za pozvani vcera to byl masakr jako!!!!!!!!!!!!!!!!hrali ste peckove!!nekdy by sme to mohli z opaknout!!mej te se!!!
zdarte volove
mate neco naplanovanyho na desatej duben?ze byste zahrali ve vopici?