Nebud jako lojza me dostava...:-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nebud jako lojza me dostava...:-D
hodne tvrdej diss. to nahraj a dej na bandzone:D:D
ty si směšnej :D ... trapáku :D ... hraješ si na drsnýho a ještě si ani nevylez mámě z kundy ... kryple ... a ted abych ti ukázal že u nějakej kreten jako ja kterej se podívá jednou za čas na bz je lepší než ty tak ti tady udělám krátkej diss na tebe:
Jsem lepší než ty , jsem lepší než vy meleš pořád dokola a já ti řikám tak nás neřeš a di do píči
Jsem lepší než ty , jsem lepší než vy meleš pořád dokola a já ti řikám tak nás neřeš a di do píči
Myslíš si že seš velkej kluk s velkou čepičkou ale ja tě viděl kámo šoustat s tvojí babičkou
Tvoje bába je děfka co se nemyje a každý ráno na tebe blije nebo spíš sere protože s ní bydlíš a fakt si o sobě myslíš a pořád na slepo střílíš a ty se mýlíš že si nejlepší ale zajdi radši k babičce ta tě přesvědčí kámo že si nejhorší zmrd kterej se kdy narodil kterej svůj talent zahodil ... hahá ... škoda že žádnej neměl a nemá tahleta děfka zkurvená ...
oukej čekám na odpověd kryple :)
lojza je faaajn :))
Když myslíš...
Mám tomu věřit?To asik nee (:...Bys zpíval něco jiného :D ;)
Ale tobě se ten hipec očividně líbí :D tak si ho nech ;) a zpívej si ho dál...Mě to vadit nebude!:)
lojza je dobrej, ale taborak rmx me zabiji vic)) to je proste styl))