HiFi-Jack - Úvod | Bandzone.cz

HiFi-Jack melodic-hardcore / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Bojujem dál
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nahrávka je tu

Nazdar pizděcové!

Možná jste již zapomněli na kapelu HiFi-Jack, ale kapela HiFi-Jack nezapomněla na vás. Ba právě naopak, po dlouhém odpočinku a hledání vám přináší nahrávku své nové písně: Bojujem dál. Budeme moc rádi, když si ji poslechnete, napíšete nám, jak se vám líbí, a nasdílíte ji kamarádům.
Do budoucna pro vás chceme postupně nahrát všechny písničky a věřte, je na co se těšit, protože i staré fláky prošly radikálním faceliftem, takže jsou z nich úplně nové staré fláky.
Žel bohu, studium vysoké školy nám neumožňuje scházet se příliš často, proto bude nový obsah na našem youtube přibývat tempem rozduplého šneka. Ale věříme, že čekání jen povzbudí vaši chuť. Přejeme příjemný poslech!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Swall

Někde jsem našel to vaše video ze zkoušky . Jo , to srdíčko tam máte a písnička hezká tady . A proto bojujte dál . Držim palce ! Rolland .

Zobrazit všechny názory