Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Help Me Robot indie-rock / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Metro Telč!

Včerejší koncert v Telči dopad nad očekávání výtečně! Klub plnej spontánních veselejch lidí, který udělali výbornou atmosféru. To se pak hraje samo :-)

Takže díky bikerům do Telče!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

vhs.


Bez profilu

Dobrý den,

jsme skupina vhs. a zabýváme se tvorbou videí, fotografií a grafikou.Chtěli by jsme Vám nabídnout spolupráci. Mohli by jsme natočit videoklip, nafotografovat kapelu a udělat různý propagační materiál, originální trička, placky, cokoli Vás napadne.

Protože jsme naší skupinu založili nedávno a nemáme ještě nic moc na ukázání, není naše cena nijak zničující a můžeme se domluvit na tom co budete chtít vytvořit. To že nemáme co ukázat však neznamená, že jsme amatéři. Já jsem vystudovaný fotograf, pracuji jako kameraman v televizi a kolega je grafik.

Děkujeme za brzkou odpověď.
info@v-h-s.cz
--

Maěj Jakubec


Bez profilu

Ahoj,
píšu Vám ohledně koncertu na budějovickém majálesu. Kdyby bylo možné domluvit se nějak soukroměji, tak by to bylo skvělé.
Díky za pochopení
Matěj Jakubec ( matej.jakubec@budejovickymajales.cz )

Zatím

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Zobrazit všechny názory »