Hectic Cactus - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Hectic Cactus rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Rain
    Nezařazeno
  • Different
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Znovu čtyřčlenná sestava

Roční hraní v akustickém složení pro nás byla zajímavá zkušenost, přičemž jsme získali i více prostoru pro finalizaci našich skladeb. Nyní jsme ale zase čtyři! Na klávesy už od zimy hraje Jenda a v létě se přidal bubeník Vojt.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

timi

Dobrá hudba, dobrý spev. Len by som skúsil niečo rodným jazykom. :)

Bez profilu

joska NEW PAC

Pro zacatek dobry,ale nezapominejte ze kopete za jeden team,je treba tridit zrno od plev.drzim vam palce.A to me je 55let.tvrde do toho

David Lébl

Supr! :) Líbí se mi zvuk kytar a celý to do sebe hezky zapadá. Pochvalu si zaslouží i zpěvák, dobrá intonace ale je z toho slyšet, že to má lehce v pi*i což není vůbec na škodu. Zapracujte na tý anglický výslovnosti trochu a bude to mega super :) Hodně štěstí!

Zobrazit všechny názory