LaFEST
Ahoj lidi,
tak jsme odehráli koncík v Chapeau Rouge, ale moc velkou radost z celé akce nemáme. Podmínky byly vynikající, zvukaři patří obrovský salut, protože takhle hezky jsme neměli nazvučeno snad ještě nikdy! Ale poněkud nám chyběli fanoušci! No jo bando, koncert nemůže dopadnout dobře, když tam skoro nikdo z vás nepřijde. Potlesk pro těch pár, kdo se dostavili a taky pro těch pár holčin, co nám aspoň trochu zvedly náladu, když si při našich songách zapařily!
My víme, vám prostě kilčo připadá jako moc. Ale tohle kilčo nešlo na nás nebo na pronájem klubu, tohle šlo pěkně celý na dětskej domov. Takže je to vlastně mnohem míň, než když za nás někde dáte šest pětek, protože tohle byla akce s fakt dobrym nápadem.
No jo, tak nás to teďka prostě mrzí. Ale ještě není všem dnům konec, pravděpodobně vystoupíme 7. ledna v XT3. Budem rádi, když nám trochu zase zvednete náladu a přijdete ve velkym počtu.
Zatim přejem pěknej Silváč a Vánoce, pořádně ten rok zapijte a mějte se. Ze zkušebny si na novej Bandzone zvyká Headplug!






