2 Rocko: cau mlaticko, jde to dobre, a co ty? Uz jsi utekl hrobnikovi z lopaty?:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
2 Rocko: cau mlaticko, jde to dobre, a co ty? Uz jsi utekl hrobnikovi z lopaty?:-)
NAZDAR KUCIII...TAK CO,JAK TO JEDE?
Unplugged kurva fuckin good!!!
Zdraví George from X-CORE
emo kucká :-)
nic v zlom ale...videoklip Jewelz Of Concrete je dost na piííču....
sorka
Diky za reakce, tesi nas, ze se vam libi, co delame:-)...a do Ostravy jezdime kazdej rok, takze se urcite uvidime:-)
Prijedte do Ostravy...a zadne vymluvy!:D
...-DOBRÁ MUZIKA JA SWIŇA...:),i to unplugged bylo super....-to se mi líbilo možná i víc,...!!!-přeju hodně úspěchů....!!!
zdar chlapi...hej ste fakt nej kapela,tady v ČR jich moc neni..:-) posloucham vás už pár let,nosim i vaší mikinku....takže RESPECT...a uvidíme se na nějakým fesťáku...BASINFIREFEST např. Tak hodně úspěchů chlapi...a nezměknětě:-D Čus trus
zdar chlapi...hej ste fakt nej kapela,tady v 4R jich moc neni..:-) posloucham vás už pár let,nosim i vaší mikinku....takže RESPECT...a uvidíme se na nějakým fesťáku...BASINFIREFEST např. Tak hodně úspěchů chlapi...a nezměknětě:-D Čus trus