Hard Change - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hard Change hard rock-rock / Jirkov

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 07 Na kolenou [Vysoká kvalita] 287 ×

Novinky

HARD CHANGE

Nedalo mi to a vytvořil jsem profil jedné kapely, která dnes už neexistuje. Vlastně existuje, protože se nikdy oficiálně nerozpadla, spíše vyšuměla s dobou. Fungovala v letech 1988 - 1991 a jmenovala se HARD CHANGE. Vy stylu tvrdého Hard Rocku ovlivněného hlavhě kytaristou Garrym Moorem brázdila sevrní Čechy a později i NSR ve složení:

Pavel Torro Geci - Kytara, Zpěv

Radek Červenka - Kytara, zpěv

Martin Richter - Bicí

Martin Jech - Klávesy

Marcel Mandel Tvardík - Basa, Zpěv

Každopádně "NEVER SAY NEVER", protože u příležitosti Mandelvých padesátin si zase společně a pod stejným názvem zahrají a dokonce se rozhodli některé své skladby nahrát ve studiu. K jedné změně však došlo. Martina Richtera za bicími nahradí Milan Meduna. Takže, kdo by měl zájem 23.4.2011 v Jirkovském Kafáči v Nových Ervěnicích od 20. hodin.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Mandel

Aohj Rocky....o obnovení neuvažujeme. Každý z nás má své vlastní projekty a je toho až nad hlavu. Nicméně...skladba Na kolenou, tak, jak ji tady slyšíš pochází od kapely Hard Change, ale v nových hudebních dobách jsem ji přetočil s kapelou IZZY a ta verze tady je od nich. Důvodem je to, že sice nahrávky skupiny Hard Change sice jsou, ale nedají se tady použít, neboť ta kvalita je strašně špatná a bez skladby by mi bohužel Bandzone neumožnil provozovat profil. Skladbu Na kolenou najdeš na CD kapely IZZY - Blbej den a celé album se dá stáhnout z našich stránek izzy.cz Měj se ahoj.

rocky balboa


Bez profilu

Škoda, že kapela už nehraje. Skladba Na kolenou se mi vcelku líbí. Text je dobrý a vcelku dobře to zní. Neuvaž ujete o znovuobnoveni? Rocky Balboa Most/cz

Zobrazit všechny názory »