Tk sem radši házej info, protože tohle by ti řek každej normální člověk :)). Napiš mi až bude LP.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tk sem radši házej info, protože tohle by ti řek každej normální člověk :)). Napiš mi až bude LP.
Hele, nevim jestli všechny tracky sou takhle trapný jako ten DISS, ale doufám že ne. Jediný co bych vocenil je ten gramec a majk :D. Víte co? Mohl bych si taky nechat udělat triko EMEIKEY PRODUCTIONZZZ :D:D:D. Třeba bych se z toho udělal :D
solidní trek moc se mi líbí Diss :D:Dfakt hustej song:Dale chce to víc takovejch písniček :D
dejte sem aspon nějaký další věci,tady ten diss moc poslouchače nepřekvapí.
oki pecka
chlapi chlapi......kde nic tu nic...
Okej.. Thanks :-)
Peace!!! Hej ten Falešnej MC Nejvíc! můžu se zeptat, co to je za studiovej majk? "Značka, číslo" předem díky :-) Ať vám to Rappuje...
makej a das taky takovy diss
Zdar tady cRasher zastupuju MDN :) jinac,vase tracky pohodova tvorba ;),ceknete nas ten prvni track nic moc kvalita ale potom ty me spoluprace celkem ujdou ceknete mejte se.. popr.dal bych feat pokud mate zajem peace