Zdravím HB ... v profilu mám snippet z new LP tak kontrolujte a pište komenty! díky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím HB ... v profilu mám snippet z new LP tak kontrolujte a pište komenty! díky
Hou Hou.
V tracku Poslední sbohem v první řadě chválím pana producenta. Dlouho jsem čekal jsem na ten moment, kdy bych mohl l napsat, že se mi Cityho výkon líbíl víc, než Abdeho a ten moment právě nastal! Nic proti Abde:D
Kdopak asi bude v mých uších tím lepším příště? :)To jsou ale nervy:D
sew :-)
beatl?..xD kolki si skončil?...
..inač a v poho ale neam vobec čas na rap :-(
nečo rostočil aš okolo leta
kr3k(rekos)
cauves...
poslech sem si ten trek....asi by to nebylo nebylo spatny ale jsou tam mista kdyz jste rytmicky vedle(hlavne teda ten druhej kterej repuje) pak v refrenu to zdvojovani tim vyssim hlasem je divny hlavne zase vedle no...venujte tomu nahravani vic casu, takhle to zni jak kdyz ste to nahrali za hodinu...snad vam muj komentar nejak pomuze...
Jinak diky za pochvalu treku.))
Ta novinka je dobrá :)
no čo chlapci ide vááám :-) este koncik a ste za vodou :-) peace
kr3k
zdar ..
je to good !! hele jsem Dj7days : o))
nechcete to pořádně zmastrovat ?
tady si můžete poslechnout poslední mastroš
http://bandzone.cz/huri track jsem to já ...
překvapujete mě víc a vííííc hoši takže můj názor už asi dokážete uhádnout ne ? :)
cmon hard bitchezz - hustá zverina ... otočka freestyle
zdar ..
četl jsem to : o))
a ty jsi četl mou podmínku , co mám v novinkách ? : o))
pak už to bude fungovat ..
PEACE