cus kamo vpoho tracky dyztak mne cekni
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cus kamo vpoho tracky dyztak mne cekni
Hmm,pekne instra ukrane :D ne,v poho,snad kazdy kdo zacina,musi mit na to paradni instro ne?Nez si sezene sve ;)
Louny bacha bulharsky gang zlodějů aut!!!!!!!!!!!!!!!!dělam si prdel jed a at to slape
co to je?rap tak na facku.připadá mně to jako zvuk když seru
jo a lowe story rap je nudnej a uspávací..nemusíš nadávat ani dělat romantika..jed pohodu...a bude to happy...hlavně žádný emo rap..
jo jako neni to spatný chtělo by to zlepšit nahrávání a a trochu lyriku prožívat hudbu a bude to free..jsi mladej se vypracuješ každej nějak začínal...
myslel sem to v dobrym vole...nebud tak vztahovačnej...makej a bude to lepší zatim čus
Stoupo chceš vydet my profo podívej se na North Styl a ne ,že si budeš mrskat dobytku .
Nechtěj mě nasrat jinak tě kopnu do prdele až my posereš nohu .Hovno vole nasersi.North Styl Pičo
ty vole ten diss mě zabíjí...na dissy neser spíš ser na ty co se do tebe serou
hele jak se těšíš na Vánoce.