HardBitchezz crew - Názory | Bandzone.cz

HardBitchezz crew rap / Louny (Libčeves)

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Jsme to zase MY!! Produkce DJ KEY!
    Nezařazeno
  • Nesplněná přání
    Nezařazeno
  • Špinavý andělé
    Nezařazeno
  • Nesmíš se bát
    Nezařazeno
  • Poslední Sbohem produkce 7days
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Athee_MC

hej awiole debile, ty pises ze je abde tupej a sam pises rymy s obema mekejma (rimi). Nebo pises ze si na holky a pak rikas ze je abde kunda. si debil a proto radsi konci protirecis si a neumis rap di se zahrabat a uz se neukazuj.

awiol

jak si muzes rict mc vole tak maximalne ne mc ale sem curak kterej dava na bandzone hnusy to je moje mineni o tobe kamo a cekam na ten tvuj diss a kdyz tp pujde tak mi neco slib dejchej tam poradne ty kundo mala prej mam horsi hlas jo ha ty umis dobrou show .D TAK MAXIMALNE VELKY HOWNO CURAKU PEACE AWIOL

awiol

hele bracho nejfriv se nauc psat pak si muzem my dva promluvit druha vec ty neinteligentni curaku me nezajima co si psal a za treti ja nejsem buzik jsem na holky ty nuly jedinej kdo je tady velka kunda roztahla ses ty a proc tady mam ft. protoze to aby se meli kokoti jako ty na co ptat ty uboha nulo

Power crew

Tak to je máááálo ubohý :-D nech si své komenty sám rapuješ jako malá píča .... hochu neumíš nic neumíš rap neumíš vytvořit track neumíš ani do mikráku správně dejchat bejt tebou smažu si profil ....

awiol

hej kamo mas v tom tracku 1 a posledni hustej skratch :D:D jak tady rika ten gajda nefun do toho a asi si vymaz ten profil je to ubohy nerikam ze ja sem nej raper jo ale nejses o moc leepsi a ty me chces zdysnout no to me teda poser kamo si jen uboha pica jen uboha kunda jen uboha mala kurva a ubohej kokot vsech kokotu curaku vole pockej ten diss se ti nevyplati :D skoncils

awiol

hej kamo ty me chces dissnout :D tak to bych nedelal kamo si totiz jeste vëtsi kokot nez ja kamo a kolik ti je 11 jestli jo tak zahod majk a zacni hrat treba sachy .D me ty des rict nulo ha tak to ses asi velkej frajer kamo mas na howno kvalitu ty kundo mala a jestli si myslis ze ses lepsi tak si tu domnenku mnej kamo ale pis si ze ja te tky zdysnu ty kundo roztahla

Lil Abnor

Si hustej xDproc delas na stejny instro jako m-tees kdyby si to mel aspon prvni ale ty ne :Dsi husteeej no si neprides trapnej ale tak tvoje vec:Da jinak libova kvalita no :D:D

1 2 3 4 5 6810131722283645556676859297100102104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120