ůještě chvilku machruj a pěkně naraziš ty smrade malej s kým si mysliš že mluviš. lama jsi tady možna tak ty ty fracku rozmazlenej
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ůještě chvilku machruj a pěkně naraziš ty smrade malej s kým si mysliš že mluviš. lama jsi tady možna tak ty ty fracku rozmazlenej
hej awiole debile, ty pises ze je abde tupej a sam pises rymy s obema mekejma (rimi). Nebo pises ze si na holky a pak rikas ze je abde kunda. si debil a proto radsi konci protirecis si a neumis rap di se zahrabat a uz se neukazuj.
mam rimi ostry jako britva x:D tvoje rimi mozna ale ty ses nakej tupej
jak si muzes rict mc vole tak maximalne ne mc ale sem curak kterej dava na bandzone hnusy to je moje mineni o tobe kamo a cekam na ten tvuj diss a kdyz tp pujde tak mi neco slib dejchej tam poradne ty kundo mala prej mam horsi hlas jo ha ty umis dobrou show .D TAK MAXIMALNE VELKY HOWNO CURAKU PEACE AWIOL
hele bracho nejfriv se nauc psat pak si muzem my dva promluvit druha vec ty neinteligentni curaku me nezajima co si psal a za treti ja nejsem buzik jsem na holky ty nuly jedinej kdo je tady velka kunda roztahla ses ty a proc tady mam ft. protoze to aby se meli kokoti jako ty na co ptat ty uboha nulo
Tak to je máááálo ubohý :-D nech si své komenty sám rapuješ jako malá píča .... hochu neumíš nic neumíš rap neumíš vytvořit track neumíš ani do mikráku správně dejchat bejt tebou smažu si profil ....
csu.. hale napsals to mne XD vole..:D
ale neskazil..:D si mylsim ja .. je to best bela znam ho 9 let .. jo a casem muzem neco spolu hodit co ty na to?
hej kamo mas v tom tracku 1 a posledni hustej skratch :D:D jak tady rika ten gajda nefun do toho a asi si vymaz ten profil je to ubohy nerikam ze ja sem nej raper jo ale nejses o moc leepsi a ty me chces zdysnout no to me teda poser kamo si jen uboha pica jen uboha kunda jen uboha mala kurva a ubohej kokot vsech kokotu curaku vole pockej ten diss se ti nevyplati :D skoncils
hej kamo ty me chces dissnout :D tak to bych nedelal kamo si totiz jeste vëtsi kokot nez ja kamo a kolik ti je 11 jestli jo tak zahod majk a zacni hrat treba sachy .D me ty des rict nulo ha tak to ses asi velkej frajer kamo mas na howno kvalitu ty kundo mala a jestli si myslis ze ses lepsi tak si tu domnenku mnej kamo ale pis si ze ja te tky zdysnu ty kundo roztahla
Si hustej xDproc delas na stejny instro jako m-tees kdyby si to mel aspon prvni ale ty ne :Dsi husteeej no si neprides trapnej ale tak tvoje vec:Da jinak libova kvalita no :D:D