Babylon je peknej kousek hosi ;o) ( jestli vam to neva hazime vas mezi spriznene.
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Babylon je peknej kousek hosi ;o) ( jestli vam to neva hazime vas mezi spriznene.
aaa...konecne ste tady metalsti :D
tesime se na vas v sobotu :)
Já myslim, že o týhle kapelce ještě hodně uslyšíme:))