No si piste,ze uz mam listky!!!:))) moc se tesim....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No si piste,ze uz mam listky!!!:))) moc se tesim....
Caues kluci, 17.5. asi do decina bohuzel urcite nedorazim, pac hrajeme na beatovy scene v pt... Na ziznikov listky nemam, este nevim, jesti tam pojedu... Vy tam hrajete???
Zdravím - fotky ze včerejška z Biograffu:
http://decinskykuryr.cz/galerie/388.html
Jo jinak se omlouváme za nekvalitní audio, chystáme se nahrávat demo, tak zatim to trpte...dík
neni zac, jedna se o podporu domacich kapel :-)
ahoj včera koncert v palermu byl cool jen tak dál buďte dobrý
Čauky, včerejší Palermo fakt užasný, ostatně jako každý váš koncík. moc díky za super večer,maximálně jsem si to užívala, tak zasejc někdy, minimálně na střelnici určitě ;-) majte se
zní to dobře až na tu kvalitu,chtělo byto do studia:)
byla to pohodicka...diik:)))
Neni zač.líbí se mi vaše hudba:))