Harambe - Názory | Bandzone.cz

Harambe reggae-reggae / Děčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Proč ( S-Centrum 2009 )
    Nezařazeno
  • S prstem v nose ( S-Centrum 2009 )
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Sradži Fudžifadži

Caues kluci, 17.5. asi do decina bohuzel urcite nedorazim, pac hrajeme na beatovy scene v pt... Na ziznikov listky nemam, este nevim, jesti tam pojedu... Vy tam hrajete???

Bez profilu

rasta02

Jo jinak se omlouváme za nekvalitní audio, chystáme se nahrávat demo, tak zatim to trpte...dík

Kláruška

Čauky, včerejší Palermo fakt užasný, ostatně jako každý váš koncík. moc díky za super večer,maximálně jsem si to užívala, tak zasejc někdy, minimálně na střelnici určitě ;-) majte se