Zdar, tu akci asi přeložím na leden a březen. v tuhle povánoční sobotu se prý dělá v Klánovicích vánoční akce kam chodí kolem 400 lidí. To by nemělo cenu. Brzy dám vědět.
Čáo borci!!!
Richard
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar, tu akci asi přeložím na leden a březen. v tuhle povánoční sobotu se prý dělá v Klánovicích vánoční akce kam chodí kolem 400 lidí. To by nemělo cenu. Brzy dám vědět.
Čáo borci!!!
Richard
kuurde takovy pruvan :D pekne peknee
Zdar,
pořádám 27.12 v Praze "Gorechristmas" a sháním pořádné kapely. Chtěli byste si zahrát? Máte zájem?
Richard
Oukej tak snad na podzim. Čus a Smějte se
PTAO - 3! Noise Core Jam 2008 !!!
rPTAOman
To je skvělá hudba! Koncík na severu neplánujete? Pic Hanz
Na OEF jste pro mě byli jedna z nej kapel. Vinikající muzika, show atd. Jen ať vám to šlape pánové!!!!
Richard
Kurva Hoši to je dobrýý nářez,,,hažu vas do oblíbených :)
No zdarec, Vy 1 chásko prachatická!! ;)
čau Čerte a Gride!!!!
jak je ...po letech???hehe ... ty pomalé pasáže vynechej a bude to OK!!!
rPTAOman