Čus, hrajete teď 13. 12. v Jihlavě? někde jsem to četl, ale vy to nikde nemáte napsaný :-/
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čus, hrajete teď 13. 12. v Jihlavě? někde jsem to četl, ale vy to nikde nemáte napsaný :-/
Zdravime grind prachaticaky, dorazili jsme taky dneska do tohodle kapelo-kotle, tak vas pridavame do spriznenych!! Thash till death..
Ty vole........vy máte snad místo bubeníka ultra ůdernýho robota.....jinak nevim co tak skvělě a rychle může zahrát na bicí.........
jinak zbytek kapely taky nářez.....tam ať vám zní stále stejně
29.11.2008 Celticbar Prachatice, Black Spirit Rose, The Subterraneans, RETROPROTEST. Oslava narozenin, všichni zváni :-)
Ahoj pani!! Dovolil som si do vasej hudbycky vtesnat par pohyblivych obrazkov z produkcie Michaela Jacksona!! enjoy!A nech VAM to stale tak neskutocne hra! http://www.youtube.com/watch?v=-j9KeKT…
chlapi, rozbijte nekdy Slezsko!! Na strahove jsem vas kvuli (diky) Negure nestih :(
kurna no co se dá dělat ale počítej te s tím že se nevzdám to znamená že vás tady u nás v teplicích na jaře uvidíme nebo spíš že si společně zbouráme podium tak se tedy měj tě tě péro :-)
Zdravíme a smozřejmně že přízníme.
Ahoooooooj tak akce by měla být v tepliccíh klub raketa, zatím jsou potvrzeny kapely: Choked by own vomits, bonesaw of the brains,kissing the gravesone, emeny soil east,požadovaný stav mysli a my efecto despotismo ještě 4-5kapel přibyde a bylo by to 10.1. měj te se :-)
Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli by jste přijali pozvání do Teplic koná se tu druhý ročník Brutál party bude tu kolem 10 kapel díky za odpověd měj te se :-)