cus chlapaci chtel bych vas pozvat do c.krumlova na akci slo by to?zbyna i desinfekci
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cus chlapaci chtel bych vas pozvat do c.krumlova na akci slo by to?zbyna i desinfekci
chlapi je třeba se vyjádřit k akci v chodově 20.11. řekněme do čtvrtka nejpozději, pak ač neradi budem muset domluvit jinou smečku ...
zravíme legendu
17.10.Křemže - vertigo klub
LOCOMOTIVE
ATTACK OF RAGE
BARRICADE
FLATV5
BUT
GUTALAX - křest dema
začátek v 19:00
vstup do 19:00 za 100 Kč,po 19:00 za 150 kč( + malý dáreček:))
celý večer promítačka undergroundových snímků
více info na profilu
Hell!
V sobotu parádní koncik, ou rozsekalo mě to na padrť. tady fota ke shlednutí http://blu82b.rajce.idnes.cz/Vikend_s…
Tak snad zas někdy naslyšenou...
Dobrej koncik v Č. Budejovicich...po dlouhe dobe opet na zivo...dik
zdarec brusky, prosím, prosím nešel by sem pověsit ten novej vál co byl slibovanej v půlce června? moc by jste potěšili, za všechny skřípající díkes moc a ať se daří na všech frontách.t
*
SOBOTA 26.9.
akce roku vod NoiseASSaultAgencyBudweiss
BLAKFISH (uk)
death pop jak hovado
+DEER DEER
-podrobnější info na profilu...
cus, preju hodne stesti za velkou louzi.
zdravim,tak se...na vas dojedu...podivat do klobouk...konecne vas uvidim...strizlivy :-D
gratuluju k americe, vy si to zasloužíte!