Zdar tak to gratuluji US tour,Maryland fest a split s Voetsek,to je paráda..ať to dobře dopadne.
Ondra Fastcore
Zdááár, vyhoďte si prosím ten zrušený dubnový koncert z avizovaných koncertů, díky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdááár, vyhoďte si prosím ten zrušený dubnový koncert z avizovaných koncertů, díky
Zdar tak to gratuluji US tour,Maryland fest a split s Voetsek,to je paráda..ať to dobře dopadne.
SPAZZ/LACK OF INTEREST rychly nasupovy split + LACK OF INTEREST materialy vse skrz medifire! hrat nahlas!
http://hardcoreforthepunks.blogspot.com…
Zdar pánové! kurva gratulace k ejmerickýmu tour , hlavně Maryland Death fest to je teda zasraně vyvoněná štace g:c tak ať se daří !!! F.O.A.D. ! g:c
čawte, písal som wam maila pseudow@... ohladom tričiek, odpíšte mi čo najskor díky :)
Nejlepší kapela kterou znám... to bych mohla poslouchat od rána do večera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Fakt smekám...
20.2.2010 /teď v sobotu/ 19.30h
Č.Krumlov - klub Jáma /centrum-u mostu/
БУТ - grind core
http://bandzone.cz/but
UPRISE - grind core
http://bandzone.cz/uprise
ALIENATION MENTAL - machine grind
http://bandzone.cz/alienationmental
M.O.T.H - old thrash/death metal
http://bandzone.cz/marchofthehordes
Gride + Vöetsek na jedný placce? Co víc si přát!
heej tak to je dobra rezba.. hnedka pridavam mrte dobry... ;-)
Nazdar. Spustili sme uplne novy profil. Nahrali sme aj nejake songy, tak ked chcete pozrite. Zatial