Greynbownes - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Greynbownes stoner rock-alternative / Olomouc

„Grey Rainbow From Bones“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Bandzone.cz Tip týdne

12. března 2018
SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »

Fanoušci: 62

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
11 035
Poslechnuto skladeb
6 252
Profil registrován
12.2.2015

Novinky

Bones And Flowers

Album Bones And Flowers je už venku a rádi bychom k němu sami řekli pár slov…

Kdybychom ho měli popsat pár slovy, tak to asi tak… Songy na desce zachycují dva uplynulé roky a zrcadlí se na ní kus nás. Ospalou atmosféru roku minulého odráží psychedeličtější závan a delší stopáž, načež hustou mlhu mnohdy proříznou rytmické riffy, které nás zbavují ospalého dusna a elektrizují svou energií. A texty? ...střípky mozaiky, ze které každý skládá svou báseň tak, jak ji cítí. O závislosti a nezávislosti, přátelství a samotě, svobodě a porobě, o všem co si neseme.

Protože běžně nepíšeme sáhodlouhé příspěvky, tak pro jednou se můžeme trochu rozepsat…

Během celé tvorby jsme se potkávali s různými lidmi, jež nás obohatili svou prací, těm patří velký dík! Amakovi za nahrání, mix, master a pohodovou atmosféru ve studiu a následně veškerou pohotovou komunikaci, Michalu Pagovi Peichlovi za dlouhotrvající tvorbu grafiky, jeho trpělivost při četných výměnách názorů s Lukášem pro dosažení co nejlepší věci pro album. (btw. běží Ti čas deadlinu na dodání grafiky na LP, tak dupej kámo). Vencovi z Lambdy za super spolupráci při tvorbě klipu k songu Dog’s Eyes, komunikaci a překreslování snu do vizuální podoby. Markovi Kolaříkovi za fotky a za to, že si nechává narůst moustache. Radkovi Pavlovicovi za „Taxidermii“ a jeho práci ve stínech. Jacobovi za hru na didgerido v songu Star (teď už jsi rockstár kámo!). Tommovi za nahrání rida a celkově za otevřenost, s jakou vždy u pivka řešíme kapelní věci. Dále všem, kteří jsou otevření hudbě a vnímají její kouzla. Díky těm, co pro hudbu pracují a podporují ji svým dílem, bez nich by to nebylo ono a byť se o nich mnohdy nepíše a nemluví, jejich práce mluví za ně!

Nemáme drsný face, abychom tu teď hodili nějakou nazlobenou fotku, kde bychom hrozili pěstí a cenili zuby a za naše svlečené fotky ze zkušebny zasypané lahváči bychom asi dostali ban, tak se pokusíme nalákat na grafiku.

Album si můžete koupit přímo od nás, nebo na https://greynbownes.bandcamp.com/album/bones-and-flowers

Vinyly v prosinci, DIY trika v létě.

Těšíme se, až se potkáme na koncertech!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Štofy

Na sobotnim Zed Is Dead jste mě naprosto pohltily. Za mě super zvuk, každá píseň měla takový osobitý příběh. Koupil jsem si od vás tričko ať vás můžu hrdě šířit dál. Nahrávky máte též parádní.
Za mě makejte na sobě dál a ať Vám to hraje klucí. ????

Zobrazit všechny názory »