Gradace - Úvod | Bandzone.cz

Gradace revival / Mělník, Roudnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mackie Messer
    Nezařazeno
  • The Best
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Co nového?

Plesovou sezónou 2008 ukončili své účinkování v kapele  kytarista a zpěvák Jarda Fišera a zpěvák, trumpetista a konferenciér Pavel Pilař. Je nutno připomenout, že Pavel Pilař patřil mezi zakládající členy novodobé éry kapely Gradace a odehrál s kapelou celých 12 sezón. Jejich odchod z kapely je zásadní změnou dosavadní podoby Gradace, ale tyto změny jsou neoddělitelnou součástí chodu každé kapely.

Přejeme oběma mnoho štěstí v jejich společném hudebním projektu.


Hned po ohlášeném odchodu se Milan poohlížel po nových posilách. A novou posilou (nejen vizuálně, ale i hudebně) se ukázal být kytarista Michal Jelínek (Fortuna, Fast), s kterým se Milan potkal už před lety ve společném projektu Scarlet..

Po společně absolvovaném soustředění, které proběhlo jako již tradičně na Staré Pile v osadě Jizerka ve dnech 25 - 29.10.2008, se podařilo téměř celý repertoár nacvičit (byl to hudební maratón se vším všudy, ale přes bolavé prsty a záda a jiné tělesné partie jsme si to všichni pěkně užili).

Křest ohněm kapely v novém složení proběhne v sobotu 6.12.2008 v Kostelním Hlavně při Mikulášské zábavě na místním hřišti. Tímto všechny srdečně zveme.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory