Kamarade, ten uz nas vsechny prerost :-) Vcera jsme docela pohnuli s tou novou, v utery budes zirat...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kamarade, ten uz nas vsechny prerost :-) Vcera jsme docela pohnuli s tou novou, v utery budes zirat...
vidis pajo,uz remca :) co si pocnem,az doroste?
Jo, mimochodem, dekuju Pajo:-) Moc si toho vazim:-)
A tebe urcite jarousku sere to, ze tebe nikdo nechvali vid:P A nebo, ze celou zkousku musis stat:-P
ty felix,moc ho nevychvaluj,at nespychne,je jeste mladej,vleze mu to do hlavy a nebude s nim k vydrzeni.a prdel sice ma,ale pekne vosezenou,jak u toho porad drepi.
Jak to tak cely posloucham - Kubo, ty jsi vazne vybornej bubenik! Bez prdele!
P.S. Pro vsechny, kdo Kubu neznají - prdel samozrejme ma. To ja jen, ze to myslim vazne :-)
Hoši vy jedete :)...je na tý zkoušce ty písničky jeli mnohem líp naživo než tu na bandzone :)...chce to nějakej váš koncert...ste dobrý!
super jen tak dal bando
a to jsi jeste neslysela zpivat mne :-o
A bubeník má pěkný bubny