GotHigh - Názory | Bandzone.cz

GotHigh rock / Kralupy nad Vltavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Držím ti místo - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Me too - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Nohy nahoru - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Znamení - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Sněhy - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Tak leť - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • S tebou - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Chtěl bych tě zpátky - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • V peřinách - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Antivirus song (2021)
    Nezařazeno
  • Ježíšku náš... KOLEDA 2020
    Nezařazeno
  • 001 - Nejsou a nebudou (CD001)
    Nezařazeno
  • 002 - Přání (CD001)
    Nezařazeno
  • 003 - Stejný jak dřív (CD001)
    Nezařazeno
  • 004 - Tady a teď (CD001)
    Nezařazeno
  • 005 - Bouří (CD001)
    Nezařazeno
  • 006 - Nebezpečnej tvor (CD001)
    Nezařazeno
  • 007 - Cukr & Bitch (CD001)
    Nezařazeno
  • 008 - Jednou (CD001)
    Nezařazeno
  • 009 - Láska-nebe-ska (CD001)
    Nezařazeno
  • 010 - 7.pád (CD001)
    Nezařazeno
  • Stejný jako dřív - 2015 Remaster
    Nezařazeno
  • Nebezpečnej tvor (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Beze strachu (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Je mi to jasný (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Poslední dobou (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Beze strachu - outro (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Mám co sem chtěl (DEMO 2010)
    Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

sholim

jsem trubka.Nemuzu v Ut.Zapomel jsem ze Hanka ma narozeniny.:)
Srry

DrumMachine

Tak super panove, a muzem i driv, paja je fuc, a videl bych to na nejaky prijemny prostredi kde si dame kafe, skocime do K2 kvuli terminu a pokecame o tom nahravani;)

Bez profilu

sholim

jo zkouska vUt bude fajn

DrumMachine

Ano, to musime:-P A ne proto, ze se mi libej, libej se mi totiz mnohem drazsi veci:-D, ale proto, ze musime:-)

Bez profilu

jatrousek

v utery muzu,co se tyce nahravani je mi to jedno,jeste to proberem na zkousce,ale jestli na to mame,proc ne,alespon nebudeme omezeny poctem pisni ani penezma,teda estli nakoupime vsechny ty blbosti co se kubovi tak libej ;)

DrumMachine

Tak kdo je pro to, to nahrat doma? Ja sem pro, a mame i mikrak na zpev....:-D Ale je potreba koupit jeste 3 veci... ten lampak, co o nem mluvi paja, mikrak na kytary a nejakej parak. co vy na to?

DrumMachine

Panove, fakt je mi to jedno:-) Rozhodne te se sami, pokud to ale budem nahravat u nas, je potreba jeste koupit par vecicek:D at se nesidime;)

FeliXXX

Hezky jsem vas nahlodal, jen co je pravda :-) Necham to na vas, to studio ma samozrejme taky neco do sebe, dobry mikraky, mozna spousta sikovnejch masinek u mixu... At rozhodne nas mistr zvuku. Jinak odjizdim zitra a vracim se pristi sobotu. Takze zkouska se mnou nejdrive pristi nedeli. Ale dejte mi vedet radeji pres sms, na net se nedostanu.

1 2 3 4 5 681013172228354250576367707274 75 76 77 78 79 80 81 82 83858789 90 91 92 93 94