Tak super panove, a muzem i driv, paja je fuc, a videl bych to na nejaky prijemny prostredi kde si dame kafe, skocime do K2 kvuli terminu a pokecame o tom nahravani;)
sholim
jsem trubka.Nemuzu v Ut.Zapomel jsem ze Hanka ma narozeniny.:)
Srry
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jsem trubka.Nemuzu v Ut.Zapomel jsem ze Hanka ma narozeniny.:)
Srry
Tak super panove, a muzem i driv, paja je fuc, a videl bych to na nejaky prijemny prostredi kde si dame kafe, skocime do K2 kvuli terminu a pokecame o tom nahravani;)
jo zkouska vUt bude fajn
Ano, to musime:-P A ne proto, ze se mi libej, libej se mi totiz mnohem drazsi veci:-D, ale proto, ze musime:-)
v utery muzu,co se tyce nahravani je mi to jedno,jeste to proberem na zkousce,ale jestli na to mame,proc ne,alespon nebudeme omezeny poctem pisni ani penezma,teda estli nakoupime vsechny ty blbosti co se kubovi tak libej ;)
Navrhuju tedy zkoušku bez Páji v úterý ;-)
Tak kdo je pro to, to nahrat doma? Ja sem pro, a mame i mikrak na zpev....:-D Ale je potreba koupit jeste 3 veci... ten lampak, co o nem mluvi paja, mikrak na kytary a nejakej parak. co vy na to?
No min, kvalitní zpěvový mikrofon. Ale zase nebudeme omezený časem. Termín nahrávání bych ale nechal stejný.
Panove, fakt je mi to jedno:-) Rozhodne te se sami, pokud to ale budem nahravat u nas, je potreba jeste koupit par vecicek:D at se nesidime;)
Hezky jsem vas nahlodal, jen co je pravda :-) Necham to na vas, to studio ma samozrejme taky neco do sebe, dobry mikraky, mozna spousta sikovnejch masinek u mixu... At rozhodne nas mistr zvuku. Jinak odjizdim zitra a vracim se pristi sobotu. Takze zkouska se mnou nejdrive pristi nedeli. Ale dejte mi vedet radeji pres sms, na net se nedostanu.