Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ok, tak po 17hod.
teď už by to mělo být vidět
panove....v nedeli maj zkousku terori do 17ti hodin, tak co to tu resite?:-D jinak songy sou uplne dole v prehravaci;)
:))
Tak jsem do fotek pridal jednu povedenou z nahravani, at je tam taky neco novyho :-)
furt nic :(
Me se taky nic nezobrazuje :-(
Pokud sezenu nejaky hlidani, tak nejdrive po obede. pokud nesezenu, coz je celkem pravdepodobny, tak az vecer se Solimem. Leda bych vzal Filipa s sebou, ale obavam se, ze bychom toho moc nenahrali :-)))
p.s.:A aby vám to nebylo líto, přikládám sem ještě něco málo z nahrávání ;-) - mně se nic nezobrazuje :(