Pánové 10.7 hrajeme na Kladně v klubu Na Pěší.
Společně s námi vystoupí Voltage a Fast Farragos.
Je to malej klub, takže se zvučí jen zpěvy. A nechci slyšet žádný řeči. Když můžou zahrát jiný kapely, my můžeme taky!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pánové 10.7 hrajeme na Kladně v klubu Na Pěší.
Společně s námi vystoupí Voltage a Fast Farragos.
Je to malej klub, takže se zvučí jen zpěvy. A nechci slyšet žádný řeči. Když můžou zahrát jiný kapely, my můžeme taky!!!
Slava, slava, diky boze, zes me vyslysel! A uz proboha zadny souteze! To, jestli jsme dobry nebo ne, at posoudej lidi na koncertech. A ne nejaka komise (jako za komancu pri prehravkach:-) A pokud budem dobry, tak si mozna na nejaky slusny studio vydelame, ne? :-)))
Pánové, tak jsem nás z té Skutečné Ligy odhlásil.
Jo a ve čtvrtek se těšte, mám napsanej text na tu novou věc :-)
tak dopak si pamatuje novej song?Wolfa nepocitam :)
Ale aby Kuba nebyl smutnej, z ty nahravky z Ouholic vytahl tu Oazu velme pekne, kloboucek dolu :-)
No nevím, Kuba říkal, že je to 5cm placka.
Jo a diky za prispevek. Uz jsem mel pocit, ze tady mluvim jen sam se sebou :-)
Tak to neni moc kamaradska cena. Bud to neni moc dobrej kamos, nebo je normalne drahej jako kurva :-)
Kuba říkal, že za 18kč/ks