Jasně, že jo.
Bez profilu
jatrousek
ted jsem koukal na kapelu,ktera ma hrat na bobreni a maj to psany 8,10,ale co vim od zarovek,tak je to 9,10.vic se snad dovim ve stredu 22,09 to je zitra.tak nechci nic slibovat.jinak dneska bez majkla muzu






