GotHigh - Názory | Bandzone.cz

GotHigh rock / Kralupy nad Vltavou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Držím ti místo - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Me too - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Nohy nahoru - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Znamení - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Sněhy - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Tak leť - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • S tebou - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Chtěl bych tě zpátky - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • V peřinách - Po přehrání smažte!
    Po přehrání smažte
  • Antivirus song (2021)
    Nezařazeno
  • Ježíšku náš... KOLEDA 2020
    Nezařazeno
  • 001 - Nejsou a nebudou (CD001)
    Nezařazeno
  • 002 - Přání (CD001)
    Nezařazeno
  • 003 - Stejný jak dřív (CD001)
    Nezařazeno
  • 004 - Tady a teď (CD001)
    Nezařazeno
  • 005 - Bouří (CD001)
    Nezařazeno
  • 006 - Nebezpečnej tvor (CD001)
    Nezařazeno
  • 007 - Cukr & Bitch (CD001)
    Nezařazeno
  • 008 - Jednou (CD001)
    Nezařazeno
  • 009 - Láska-nebe-ska (CD001)
    Nezařazeno
  • 010 - 7.pád (CD001)
    Nezařazeno
  • Stejný jako dřív - 2015 Remaster
    Nezařazeno
  • Nebezpečnej tvor (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Beze strachu (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Je mi to jasný (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Poslední dobou (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Beze strachu - outro (DEMO 2011)
    Nezařazeno
  • Mám co sem chtěl (DEMO 2010)
    Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

DrumMachine

Ne, stvat je blby slovo... spis mrzet... kord kdyz sem tedka narval do muziky dalsich 30 000,-

DrumMachine

Sholime, docela me zacina stvat tvoje lhostejnost, i Jarousek chce prijit :-D Koukej dorazit, ono te neubyde. Porad si stezujes, ze nemuzes doma trenovat a kdyz muzes se zbytkem kapely, tak se ti nechce :-P

FeliXXX

Myslím že vystačíme. Já nepřinesu rozepsany party, budeme vymejšlet :-) To jsou dvě hoďky ještě málo času. Navíc Kuba má nový bicí, to nejsi zvědavej? :-)

Bez profilu

sholim

jestli myslis ze si vystacime na zkousce s jednou novou a bez zpevu tak muzem ale radeji bych to nechal az budem kompletni.

FeliXXX

Zkouška dneska je! Sice bez Majkla, ale mam novou superpecku, tak ji nazkoušíme:-) S Kubou jsme si ji přehrávali už v úterý. Doufám, že všichni přijdete!

1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22242629333844515967748084878991 92 93 94