Není to tohle studio Kubo?
http://www.studiorapotice.cz/kontakt…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Není to tohle studio Kubo?
http://www.studiorapotice.cz/kontakt…
http://www.youtube.com/watch?v=7-NOZU…
Teď to nedostanu z hlavy :-D
Ne, stvat je blby slovo... spis mrzet... kord kdyz sem tedka narval do muziky dalsich 30 000,-
Sholime, docela me zacina stvat tvoje lhostejnost, i Jarousek chce prijit :-D Koukej dorazit, ono te neubyde. Porad si stezujes, ze nemuzes doma trenovat a kdyz muzes se zbytkem kapely, tak se ti nechce :-P
Myslím že vystačíme. Já nepřinesu rozepsany party, budeme vymejšlet :-) To jsou dvě hoďky ještě málo času. Navíc Kuba má nový bicí, to nejsi zvědavej? :-)
Sholime ty jsi flákač. Mdloby na tebe. :-)
Hezky se zvedni a vyraž už o hodinku dříve. To, že tam nebudu neznamená, že nebudete zkoušet!!!
jestli myslis ze si vystacime na zkousce s jednou novou a bez zpevu tak muzem ale radeji bych to nechal az budem kompletni.
Prijdete?
Zkouška dneska je! Sice bez Majkla, ale mam novou superpecku, tak ji nazkoušíme:-) S Kubou jsme si ji přehrávali už v úterý. Doufám, že všichni přijdete!